Naklejki, witraże i kolorowe okleiny - wszystko do dekoracji szkła

Poznaj lepiej nieograniczone możliwości dekorowania szyb. Wspaniały efekt i zapewnienie intymności we wnętrzu. 

Poznaj ogromne spektrum możliwości ozdabiania szyb. Współczesna technologia i materiały pozwalają uzyskać spektakularny efekt we wnętrzu niewielkim kosztem. Od drukowanych witraży (także sakralnych) po folie zmieniające kolor okien lub maskujące. Oklejać możesz szklane stoły (zabezpieczenie przed zabrudzeniem) lub witryny. Szyby na klatkach schodowych lub tarasach. Większość foli jest odporna na czynniki atmosferyczne i może być instalowana na zewnątrz. Używamy tylko materiałów renomowanych europejskich producentów. Daje to gwarancje długowieczności dekoracji.
Poznaj nowe możliwości. Niech nasze pomysły staną się dla Ciebie inspiracją do nowych projektów. Wykorzystaj oklejanie szyb wszędzie tam gdzie nie chcesz zasłon czy firanek. ten efekt się sprawdza.

Wybierz dekorację do swoich projektów. Zainspiruj się nowymi rozwiązaniami.

Naklejki witrażowe

Folie samoprzylepne z nadrukiem witrażowym do złudzenia przypominają prawdziwy. Doskonała alternatywa dla kosztownych witraży do drzwi lub okien. Dekoracje wykonamy dokładnie na wymiar. Dowolne motywy. Każdy motyw możemy dopasować do półkola lub innych, nieregularnych kształtów.

Naklejki z foli  mrożonej

Dekoracje samoprzylepne – folie mrożone do ozdabiania okien, szyb, przeźroczystych pleksi. Szybki i wygodny sposób zastąpienia tradycyjnych firanek awangardowymi ozdobami. Dyskrecja zapewniona oraz unikatowy efekt na oknie. Doskonale sprawdza się w łazienkach. Folia przepuszcza światło i maskuje widok. Ozdobne wycięcia wpuszczają więcej światła zapewniając dyskrecję.

Kolorowe folie barwiące szkło 

Naklejka przepuszcza widok tego co dzieje się za przeszkloną powierzchnią. Nie jest folią maskująca. Chroni od mocnego słońca jednocześnie wpuszcza do wnętrza kolorowe refleksy.
Dostępna w rożnych kolorach. Posiada zwiększoną odporność na promienie słoneczne. Można ją myć detergentami do szyb.

Naklejki z klejem pod szkło

Ozdoba samoprzylepna z klejem od strony nadruku. Naklejka polecana do ozdoby szyb, które będą montowane na ścianie np. nad kuchennym blatem. Tania alternatywa dla nadruku na szkle. Dodatkowa zaleto to możliwość wymiany wzoru po czasie. Doskonała także do podklejania pleksi czy elementów szklanych, które mają być nieprześwitujące (szyby w szafkach łazienkowych, kuchennych)

Jak można wykorzystać naklejki w dekoracji wnętrza

Folia mrożona

Różnorodne, alterantywne  zastosowania. Poza oknami możesz ozdabiać nią szklane stoły, ławy, prysznic w łazience i drzwi do firmy. Możliwy jest każdy wzór, nadrukowany lub wycięty. Doskonała do dekorowania przestrzeni w firmach, sklepach, restauracjach.

naklejka na stół
naklejka na szafę
naklejka z godzinami
naklejka na parawan
naklejka na lustro

Naklejki witrażowe – inspiracje

Witraż to nie tylko klasyczny nadruk imitujący połączone ze sobą ołowiem kawałki szkła. Półprzezroczysta naklejka może mieć nowoczesny wzór i zastosowane w projektach o nietypowych rozwiązaniach architektonicznych (przeszkelnia)

witraż na blat stołu
witraż na prysznic
witraż na przeszkleniu
witraż na okienko w drzwiach
witraż na szafie

Block "206308" not found