Fototapety i tapety na ścianę

Dopasujemy każdą fototapetę z naszej oferty do potrzebnych wymiarów. Wykonamy projekt w/g twojego pomysłu lub wydruk z Twojego pliku.

Fototapety, które mamy w naszej ofercie możemy dopasować do każdych wymiarów. Zamienić poziomy wzór na pionowy, wyciąć fragment z większej całości. Możliwości ogranicza tylko wyobraźnia oraz Twoja koncepcja aranżacji wnętrza. 
 Pracujemy na bazie bardzo dobrych jakościowo materiałów produkowanych w Europie. Drukujemy w technologii LATEX PRINTING firmy HP. To rozwiązanie nowoczesne, ekologiczne i bezpieczne dla domowników. Atramenty są bezwonne i nie zawierają szkodliwego cykloheksanolu, który występuje w atramentach solwentowych (często wykorzystywanych przez producentów fototapet ze względu na ich niską cenę). Materiały na których drukujemy maja atesty niepalności B1 i można je stosować w pomieszczeniach takich jak przychodnie, szkoły i inne użyteczności publicznej.
Na specjalne  zamówienie mamy także bogatą ofertę podkładów strukturalnych imitujacych miedzy innymi tkaniny, szpachle. Jeżeli chcesz wykonać niekonwencjonalny projekt uda Ci się to z nami.

Dostepne w stałej ofercie podkłady na jakich robimy nadruki

Podkład ULTRA

Ekonomiczna wersja fototapety. Wydruk na gładkim, matowym papierze. Fototapetę polecamy do dekoracji równych i gładkich ścian. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.

Podkład LATEX

Papier jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała i dosyć gruba. Zniweluje lekkie nierówności ściany. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.

Podkład FIZELINA STRUKTURA 

Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest bardzo prosty w montażu. Fototapeta zniweluje lekkie nierówności ściany i jest odporna na lekkie pocieranie. Struktura wygląda jak gruby piasek. Daje to bardzo ciekawe efekty po nałożeniu fototapety.

Podkład Hybrydowy™

Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową, samoprzylepny i wielorazowy.Soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie). Idealna do dekoracji: łazienki, kuchni, klatki schodowej, mebli, miejsc narażonych na częste zabrudzenia i uszkodzenia.

co mozemy dla Ciebie zrobić w naszej Manufakturze

Dowolny wymiar fototapety 

Każdy wzór obrazu możemy dopasować do dowolnego układu. Każdy twój pomysł jest u nas do zrealizowania.
Zamówisz fototapetę dokładnie co do centymetra pod wymiar swojej ściany. Dekoracja będzie gotowa do montażu od razu po wyjęciu z opakowania.

Zmiana koloru? Zobacz przykłady

Odpowiada Ci wzór fototapety ale kolory nie pasują do projektu twojego wnętrza? Żaden problem! Dopasujemy dowolny wzór z naszych sklepów tak, aby pasował do projektu twojego wnętrza. Mozesz zamówić u nas samplery kolorystyczne. Są to próbki, które daja gwarancje ze gotowa duża fototapeta będzie miła taka sama kolorystykę jak sampler.

Zrobimy z wzoru fototapety okleinę na drzwi i meble

Z każdego wzoru fototapety możemy wykonać na przykład odporną okleinę samoprzylepną. Taką laminowaną naklejką ozdobisz drzwi, meble, szafę oraz płytki, kafelki, schody lub podłogę.

Obraz z fototapety

Z każdego wzoru fototapety możemy wykonać obraz na dowolnym płótnie z naszej oferty obrazów na płótnie

zobacz ofertę obrazów na płótnach

Block "206308" not found