Naklejki i okleiny na ściany, meble, drzwi, podłogi

Oklej ściany, meble a nawet podłogę

Masz pomysł na oryginalne wnętrze ale nie ma mebli spełniających twoje wymagania? Projektujesz szafę przesuwną, regały i potrzebujesz dodać im świeżości lub blasku.
Do tego doskonale nadają się wszelkiego rodzaju okleiny. Zabezpieczone laminatem są odporne na uszkodzenia i mogą służyć na meblach latami. Naklejki też doskonale sprawdzą się na ścianach. Modne obecnie motywacyjne napisy czy ornamentyczne wzory łatwo aplikować na ścianę za pomocą transferowych foli. Ogromna paleta dostępnych barw zagra w każdym, nawet najbardziej wyszukanym projekcie.
Ozdabiać mozesz wszystkie gładkie powierzchnie. Naklejki nadaja sie nawet na podłoge. To doskonały pomysł gdy zajmujesz sie home stagingiem. Niewielki nakładem finansowym mozesz odnowić kafle na podłodze lub na ścianie.

 

Jakie rodzaje naklejek mozemy dla Ciebie przygotować

Naklejki wycinane

Świetnie sprawdzają się w formie haseł i napisów. Mogą być też jako dekoracyjne wzory na meble i każde gładkie powierzchnie. Są bardzo odporne.
Nadają się także na zewnątrz pomieszczeń. Na taras lub balkon.

Naklejki drukowane

Naklejki które po wydrukowaniu pokrywane są folią zabezpieczająca przed uszkodzeniami.Mają wykończenie satynowe i doskonale sprawdzaja sie na frontach mebli, miedzy szafkami w kuchni a nawet na podłogach.

Inspiracje - co mozemy dla Ciebie zrobić w naszej Manufakturze

naklejki zamiast kafli, miedzy szafki kuchenne

naklejki na szafy przesuwne lub z drzwiami

naklejki na meble i podłogi

naklejki na ściany i drzwi

Block "206308" not found