Obrazy na ścianę

Wybieraj dekoracje ze standardowej oferty lub zamów obraz na wymiar

Obrazy które wykonujemy w naszej pracowni możemy dopasować do każdego potrzebnego wymiaru.
Możesz kupować gotowe, oferowane wymiary, lub zamówić własny, pasujący do Twojej koncepcji wnętrza. 
Wszystkie obrazy wykonujemy na bazie drewnianych, sosnowych krosien. Nie używamy zamienników i stosujemy tylko prawdziwe, sezonowane drewno. Naciąg jest metodą Wrap Gallery – płótno jest naciągane na ramę i zamocowane z tyłu obrazu. Rama jest niewidoczna.
Mamy w ofercie dwa rodzaje krosien sosnowych. Grubiść boku: 2cm i 4 cm. Czterocentymetrowe, grube krosna (4cm = odległość frontu obrazu od ściany) mają zastosowanie przy bardzo dużych formatach. Największy wymiar jaki możemy dostarczyć kurierem to 190cm x 130cm.

Dostępne materiały na jakich tworzymy obrazy

Obraz na sztucznym płótnie winylowym

Wydruk na gładkim płótnie ma soczyste kolory, dokładne odwzorowanie konturów. Materiał jest wodoodporny – można go delikatnie przecierać.
Gładki o lekkim połysku doskonale nadaje się do dekoracji nowoczesnych wnętrz.

Obraz na bawełnianym płótnie Canvas

Materiał ma splot płótna malarskiego. Nadruk szlachetny i przydymiony. Znakomicie nadaje się do druku reprodukcji, antycznych obrazów, grafik, zdjęć ślubnych, rodzinnych.Bardzo dobry efekt przy zastosowaniu kolorów czarno-białych lub sepii.

Obraz na płótnie z efektem szpachlowania

Materiał pokryty pociągnięciami szpachelki malarskiej. Nasycone kolory i lekko rozmyte kontury nadruku. Znakomicie nadaje się do reprodukcji malarskich lub zdjęć z imitacją malarskich efektów. Designerski materiał  – nadruk nie do odróżnienia od malarstwa olejnego.

co mozemy dla Ciebie zrobić w naszej Manufakturze

Dowolna forma obrazu – dyptyk, kaskada?

Każdy wzór obrazu możemy dopasować do dowolnego układu. Z dyptyku zrobić tryptyk? Nic trudnego.
Każdy twój pomysł jest u nas do  zrealizowania Możemy dla ciebie zrobić tryptyk, dyptyk a nawet kaskadę w rozmiarze jaki będzie pasował na twoją ścianę.
Zobacz, ten sam wzór w różnej formie i do tego jeszcze zmieniony kolor tak, aby lepiej dopasować go do projektowanego przez ciebie wnętrza.

Zmiana rozmiaru? Zobacz przykłady

Wzór możemy nanieść na dowolną formę.
Kwadrat, prostokąt, pionowy panel.
Wszystko jest możliwe. Przeprojektujemy wzór i  zmieni się jego układ i proporcja tak, aby jak najlepiej pokrywał powierzchnie obrazu. Nasi projketanci czuwaja nad tym zeby nie deformować wzorów tylko doporjetowac brakujace elementy.

Zmienimy kolor

Spodobał ci się wzór obrazu ale kolory nie pasują do twojego projektu wnętrza? Żaden problem! Dopasujemy dowolny wzór pod dowolną kolorystkę. Jeżeli nie będzie dobrze wyglądał taki odmieniony, doradzimy inny wzór w tonacji pasującej do Twojego wnętrza.

Block "206308" not found