Zobacz co dla Ciebie mamy w naszych sklepach detalicznych

W naszych sklepach internetowych możesz kupować z własnym 18% rabatem projektanta. Łączy się on z rabatami oferowanymi dla klienta detalicznego. Możesz zaoszczędzić nawet 48% w czasie gdy mamy oferty -30% dla klientów sklepów. Możesz także swój rabat oddać klientowi jeżeli zależy Ci na dobrej z nim współpracy.
18% prowizji projektanta wypłacimy za każdy produkt zakupiony bezpośrednio w naszych sklepach  przez Twojego klienta.
Zarówno za produkt z półki sklepowej jak i dekorację, które przygotujemy dla niego w/g twojego pomysłu lub wytycznych.

odwiedź nasze sklepy, zapoznaj się z bogatą ofertą dekoracji

Alarte

Fototapety od najlepszych projektantów. Unikatowe wzory dostępne tylko tutaj. Od betonowej awangardy po popularne i lubiane dmuchawce.

Artpasaż

Sklep z fototapetami, obrazami, naklejkami, okleinami, szablonami ściennymi. To zajdziesz pełen asortyment dekoracji w każdym stylu.

Art-Newmedia.com

Bogata oferta oklein meblowych, foto-naklejek na drzwi, plakatów i obrazów. Przystosowana do międzynarodowych gustów klientów.

Ajzo

Autorskie dekoracje ścian .Fotografie, malarstwo i grafiki na ścianę. Plakaty, obrazy i fototapety niedostępne w innych miejscach w sieci.

Bajeczne Pokoje

Wszystko do dekoracji ścian i mebli w pokoju dziecka. Metryczki, plakaty i naklejki, fototapety i dużo, dużo więcej do dekoracji pokoju dzieci.

Dekochatka

Studio dizajnerskich wzorów. Świetne, nowatorskie projekty pogrupowane kolekcjami alby wygodniej było dobierać ozdoby.

Dekorolka

Sklep oparty o API Fotolii. Dziesiątki milionów wzorów. Cały foto-stok opakowany jako fototapety, obrazy, plakaty, witraże, okleiny. Do przeglądania godzinami.

Fototapetyna

Bogata oferta popularnych i lubianych fototapet często wybieranych do ozdoby przez klientów samodzielnie wykonujących remonty swoich pomieszczeń.

Mazaje

Ręcznie malowane obrazy polskich artystów. Zapraszamy do bajkowej krainy autorskich obrazów. Zaproś sztukę na swoją ścianę.

Naklejki na szyby

Wszystko do dekoracji szyb. od ochronnych laminatów na szklane blaty po dekoracyjne wycinane folie na okna i witraże do dekoracji szyb prysznicowych.

Newmedia-art

Megastore z pełną ofertą naszych dekoracji. Tutaj znajdziesz wszystko co mamy w naszej bogatej ofercie dekoracji.

Obrazoteka

Obrazy i…. plakaty. Szybko znajdziesz potrzebny wzór do dekoracji ścian. Obrazy i plakaty na dowolny wymiar.

Obrazy na ściany

Tylko obrazy… setki popularnych i nowoczesnych wzorów w każdym stylu i do każdego wnętrza.

Ornamentyka

Ornamenty.. na ściany, meble, podłogi. Wycinane, laminowane. Szablony do malowania ścian, mebli, podłóg. Naklejki na kafelki a także plakaty na ściany.

Plakatowe

Piękne fotografie i autorskie grafiki… Czyli wszystko to czego potrzebujesz do stworzenia wyjątkowej galerii plakatów na ścianie.

Plakaty na ściany

Wybieraj, przebieraj… tysiące modnych wzorów. Minimalistyczne, skandynawskie, loftowe i z rożnymi sentencjami. Na dowolny wymiar ram.

Ramy do plakatów

Wybieraj, oprawiaj i wieszaj… piękne ramy w jakie oprawisz modne plakaty lub rodzinne fotografie.

Reproteka

Outlet sprzedażowy z nadwyżkami produkcyjnymi z naszej pracowni, przyjazne ceny i popularny design dekoracji.